Билети по 3 и 5 лева пуска Пирин за мача с Литекс

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Утре, 11 март от 11:00 часа ще се проведе редовната пресконференция на старши треньора на Пирин Костадин Ангелов преди двубоя в събота срещу Литекс, съобщиха от пресслужбата на "орлетата". Брифингът ще се проведе в конферентната зала на стадион "Христо Ботев".

 

За мача в събота, който е с начален час 15:00, е определена цена на билетите от 3 лв. за привържениците на Пирин, а гостите ще влизат за 5 лв.

 

Днес се очаква да се режи и казусът около картотекирането на Иван Цветков, който вече подписа договор с ПФК Пирин за срок от шест месеца, като от бившия му клуб Хазар Ленкоран се очаква да пристигне необходимата документация.

 

За срещата в събота са наказани Димитър Илиев и Веселин Стойков, а новото попълнение Георги Какалов е с контузия, която го вади от състава.