Билбао без Йесте срещу Еспаньол

снимка: miathletic.com

Полузащитникът на Атлетик Билбао Франсиско Йесте ще пропусне първия мач на своя тим за новата година срещу Еспаньол, след като стана ясно, че футболистът е с остра алергична реакция.

 

Според испанския вестник Марка халфът на "баските" е на медикаментозно лечение и показва признаци на възстановяване, но все още не е достатъчно добре, за да играе в мач от Ла Лига.

 

Липсата му със сгигурнос ще се усети в неделя, когато Атлетик ще излязат срещу Еспаньол, но добрата новина за феновете на Билбао е, че останалите контузени футболист в тима са почти възстановени и на 4 януари привържениците могат да видят в действие някои познати имена като Андони Ираола, Иниго Велес и Давид Лопес.