
Българският Футболен Съюз и Комисията по Футзал към БФС стартират пилотен проект „Софийско Градско Първенство по Футзал" за предстоящия сезон 2009 /10 г., съобщи официалният сайт на организацията.
Форматът на първенството и правилникът за провеждане на мачовете ще бъдат финализирани след като се уточни бройката на желаещите клубове да участват в лигата. Първенството ще се организира и администрира от Аматьорската Футболна Лига на БФС и Комисията по Футзал към БФС като мачовете ще се играят в Софийските зали, отговарящи на изискванията за провеждане на мачове според правилата на футзал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ