Безяк загуби от М'Боли

Словенският национален отбор отстъпи като гост на Алжир с 2:0 в контролен мач пред 25 хиляди зрители в град Блида.

На вратата на домакините цял мач пази титулярният страж на ЦСКА Райс М'Боли, който тотално отчая авангарда на европейците, в чиито редици личеше името на голмайстора на Лудогорец Роман Безяк.

Безяк обаче нямаше възможност да увеличи головата си сметка през сезона, след като бе неутрализиран от защитниците на Алжир, които се стараеха да не оставят много работа за М'Боли.

Попаденията за победата на домакините реализираха Ел Алби Хилел Судани от Динамо (Загреб) в 45-ата минута и звездата от Интер Сафир Тайдер в 56-ата. Безяк бе сменен на полувремето от Тим Матавш, срещу когото се изправи в Лига Европа този сезон в мачовете на Лудогорец с ПСВ (Айндховен).