Безобразен ЦСКА падна от Верея, Бербатов излъчи срещата на живо в своя Фейсбук

снимка: lap.bg

Верея унижи ЦСКА с 1:0 в Стара Загора. единствения гол вкара чернокожият Сукуна още в 5-ата минута. Той се измъкна хитро от няколко играчи на "армейците" и с хубав диагинален удар наказа Георги Китанов.

Мачът се игра на стадион "Берое", а не на клубното бижу "Трейс Арена", защото гостуващата агитка от София наброяваше няколко хиляди души.

В ложите под Аязмото имаше прелюбопитно присъствие. На трибуните се появи Димитър Бербатов. Звездата излъчи на живо през своя телефон двубоя в своя профил във Фейсбук. Там десетки хиляди последователи на Бербо следяха развоя на събитията.

След ранния гол ЦСКА не реагира подобаващо. Цяло първо полувреме подопечните на Христо Янев се лутаха по терена и нямаха ясна идея как да се справят по-добре.

Втората част предложи повече футболни достойнства. ЦСКА натисна и имаше няколко удобни шанса да изравни. Вместо това обаче Пламен Гълъбов получи втори жълт картон и се наложи "червенире" да доиграят срещата с човек по-малко.

Верея също можеше да забие второ попадение, но люхове пред Китанов направиха няколко играчи на домакините.

В последните 15 минути столичани осъществиха сериозен натиск, но отлични намеси на Вратаря Пламен Илиев отказаха дори най-дейния в техните редици - Диого Виана.

Така Верея хвърли бомбата на втория кръг в Първа лига и вече има в актива си 4 точки. ЦСКА остава с 3 пункта и пред тима стоят куп въпросителни защо бе допуснат този кошмарен и много болезнен за феновете на "армейците" резултат срещу противник, който е далеч от калибъра на 31-кратните шампиони.