Безбожни цени за привържениците на Сити за мача с У.Б.А

снимка: БГНЕС

Феновете на английския Манчестър Сити почти сигурно ще бойкотират гостуването на своите любимци на Уест Бромич Албиън на 21 декември тази година. Причина за протеста на запалянковците е прекалено високата цена за билети, която са поискали „дроздовете" от привържениците на „гражданите" - цели 40 паунда.

 

„Това че клубът ни е един от най-богатите в света на този етап, не означава, че феновете му са такива", споделят от фен-клуба на светло-сините.

 

Негодуванието на запалянковците е породено също така от това, че по-късно през сезона, когато Албиън гостуват на „Ийстландс", цената на билетите за гостуващите любители на футбола ще е само 23 паунда.