
Феновете на английския Манчестър Сити почти сигурно ще бойкотират гостуването на своите любимци на Уест Бромич Албиън на 21 декември тази година. Причина за протеста на запалянковците е прекалено високата цена за билети, която са поискали „дроздовете" от привържениците на „гражданите" - цели 40 паунда.
„Това че клубът ни е един от най-богатите в света на този етап, не означава, че феновете му са такива", споделят от фен-клуба на светло-сините.
Негодуванието на запалянковците е породено също така от това, че по-късно през сезона, когато Албиън гостуват на „Ийстландс", цената на билетите за гостуващите любители на футбола ще е само 23 паунда.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ