Без фенове на Наполи за гостуването на Рома

Отборът на Наполи няма да може да разчита на подкрепа от трибуните при гостуването си на Рома в италианската Серия А следващия месец, след като властите на Ботуша определиха срещата като събитие с елемент на висок риск, с оглед на събитията, случили се през последния сезон.

 

Така секторът за гости на "Стадио Олимпико" ще остане затворен, като единствено привърженици от региона Лацио ще могат да присъстват на мача.