Без Екзекутора срещу Лудогорец

Старши-треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов ще пропусне дербито от 17-ия кръг срещу Лудогорец на "Българска армия", след като днес получи червен катрон срещу Черно море.

В страхотен двубой, който беше тотално опорочен от рефера Станислав Тодоров, "моряците" спечелиха с 2:1, а голяма част от решенията на рефера бяха много спорни.

Той отсъди съмнителна дузпа за домакините за 2:1 през първото полувреме, а през второто не призна гол на Мамади Сидибе заради несъществуваща засада.

Това ядоса Младенов, който недоволстваше сериозно срещу Тодоров, който след поредното си спорно решение отиде до скамейката на "червените" в 87' и изгони треньора. Минута по-късно същата съдба споходи Анатоли Нанков.

Така и двамата няма да могат да са на скамейката в дербито срещу шампиона на "Българска армия" след седмица.

Очаква се в близките дни ръководството на ЦСКА да подаде контестация срещу безумното съдийство на Станислав Тодоров.