Без Бербатов Фулъм се спаси от резил

Отборът на Фулъм се добра до преиграване в 4-ия кръг на ФА Къп, след като днес "котиджърс" завършиха наравно 1:1 при гостуването си на третодивизионния Шефийлд Юнайтед.

Българският стрелец на лондончани Димитър Бербатов не бе в групата за двубоя, което и отново доведе до спекулации, че той очаква трансфер в друг тим до края на януарския прозорец.

Неговият Фулъм пък бе съвсем близо до отпадане от турнира.

Петнадесет минути преди края отборът на Шефийлд Юнайтед имаше аванс в резултата, след като Крис Портър изведе домакините напред след половин час игра.

В 52' домакините останаха и с човек по-малко, след като Майкъл Дойл бе изгонен от рефера.

Макар и с човек повече на терена, съставът на Фулъм така и не успя да стигне до пълен обрат в срещата. "Котиджърс" все пак се доиграха до преиграване, благодарение на изравнителното попадение на Уго Родайега петнадесет минути преди края.

Sheffield United 1-1 Fulham (All Goals) 26...by ourmatch