Без Берба, но с Тонев за ФА къп

снимка: Guliver/Getty Images

Александър Тонев отново се появи като титуляр за Астън Вила, но бирмингамци записаха срамно представяне срещу втородивизионния Шефилд Юнайтед и отпаднаха от турнира за ФА къп след загуба 1:2.

На "Вила Парк" гостите успяха да открият още в 20' с гол на Мърфи, а Тонев беше заменен в 60' след като с нищо не оправда гласуваното му доверие в срещата.

Неговата резерва Никлас Хелениус успя да изравни малко след смяната си, но в 79' бившият играч на Ливърпул Флин класира своите за 4-ия кръг на турнира.

Димитър Бербатов пък не беше част от селекцията на Фулъм, която добута мача срещу Норич до преиграване след 1:1 като гост на "канарчетата.

"Котиджърс" откриха резултата чрез Дарън Бент, но в края на полувремето Снодграс успя да изравни, а до края на мача домакините пропуснаха да си осигурят победата и ще трябва да преиграват на "Крейвън Котидж".

Евертън, Арсенал, Саутхямптън, Хъл, Стоук и Кристъл Палас продължават напред, докато Тотнъм, Нюкасъл и УБА се сбогуваха с турнира.