Бетис излъга Валядолид в края

Бетис спечели с 1:0 като гост на Валядолид в последна среща от четвъртия кръг на испанското футболно първенство, информира БТА.

Голът на победата в полза на гостите падна след грешка на вратаря Хайме Хименес в 89-ата минута. От неточността на стража се възползва нападателят на "зелено-белите" Рубен Кастро и реализира решаващото попадение точно преди изтичане на редовното време.

Мачът беше първи за Бетис в последните три седмици. Отборът от Севиля не игра двубоя си от Примера Дивисион в края на август срещу Атлетико (Мадрид), защото "дюшекчиите" участваха в срещата за Суперкупата на Европа срещу Челси.

Валядолид вече има две поражения, след двете победи, записани в началото на новия сезон. Бетис също е с шест точки, но има един изигран мач по-малко. До момента лидер е отборът на Барселона с 12 точки.