Бешикташ изгони Нихат

Контрактът на бившия турски национал Нихат Кахвечи с истанбулския гранд Бешикташ бе терминиран с незабавен ефект, потвърдиха днес от "Инюню".

 

Очакваше се опитният нападател да напусне Бешикташ през това лято, имайки предвид, че 31-годишният Нихат не съумя да реализира нито един гол в 17 мача за "черните орли".

 

През миналия месец бившият нападател на Виляреал се забърка и в сериозен скандал, влизайки в разпра със съотборника си Рикардо Куарешма и турски журналист след равенството 1:1 с Коняспор.

 

Скоро след това Нихат направи и гръмко изявление, заявявайки, че "повече не иска да играе в Турция".

 

Все още не е ясно къде ще продължи кариерата си нападателят, но се очаква към него да има сериозен интерес, въпреки слабата му форма през този сезон.