Берое с минимална победа над поляци в последната си контрола в Турция

снимка: Beroe Online

Берое се наложи с 1:0 над полския Заглембе (Люблин) в последната си контролна среща от лагера в Анталия, предаде БТА. Единственото попадение реализира Рангел Абушев, който засече подаване от дясно на Атанас Чипилов в последната минута на първото полувреме.

Старозагорци имаха предимство през по-голямата част от мача и логично победиха намиращия се на последното място в полската Екстракласа отбор на Заглембе.

Тази вечер отборът на Илиан Илиев се прибира в България, а следващата им проверка е на 1-и февруари със Сливен.

Треньорът на Берое пусна два различни състава във всяко полувреме. Мачът започнаха Ивайло Иванов, Диедун Овона, Ваня Джаферович, Мирослав Енчев, Владислав Ямуков, Виктор Софрониев, Атанас Чипилов, Милен Танев, Стефан Велев, Иван Горанов, Рангел Абушев.

След почивката излязоха Теодор Скорчев, Здравко Илиев, Димитър Везалов, Владимир Зафиров, Веселин Пенев, Елиаш, Иван Тошев, Слави Жеков, Искрен Писаров, Давид Каядо, Емил Ангелов.

Срещата беше малко по-специална за Каядо, който преди да дойде в Берое, има период в своята кариера и като играч на Заглембе.