Берое отбеляза празника на Стара Загора с победа над Етър

Берое победи втородивизионния Етър (Велико Търново) с 4:1 в контролна среща, която се игра на стадиона под Аязмото навръх празника на Стара Загора, предаде БТА. Двамата треньори се бяха разбрали спаринга да се игра в четири полувремена от по 30 минути.

След първите 60 минути домакините водеха с 3:0. Още в 5-та минута Петър Димитров откри резултата след пас на Иван Горанов. Хърватският защитник Ваня Джаферович се разписа след удар с глава за 2:0 в 18-та минута.

В 50-та минута нападателят Рангел Абушев се разписа от близо. Три минути по-късно той удари дясната странична греда.

Гостите от Велико Търново намалиха пасива си в 80-та минута след попадение на Александър Русков. В 93-та минута Владислав Златинов с глава фиксира крайното 4:1 за Берое.