Берое наниза 6 гола на новозарогци

Берое разгроми Загорец (Нова Загора) с 6:0, информират от клуба. През първото полувреме на срещата старозагорци реализираха три точни попадения.

Головата серия откри Каядо още в 3-тата минута. Малко след това той напредна по крилото, центрира и така в 7-мата минута Емил Ангелов заби топката за втори път в мрежата на „Загорец".

14 минути по-късно със страхотен удар отдалеч Милен Танев покачи до класическото 3:0 с английски гол.

В началото на второто полувреме Стефан Велев намери топката във въздуха и отбеляза четвъртия гол за „Берое".

Петото попадение падна в 66 - тата минута и бе дело на Ливраменто. Крайното 6:0 за беройци оформи Чепилов. В 70-тата минута той нахлу в наказателното поле и прати топката зад вратаря на „Загорец".

„Благодаря на домакините, че ни предоставиха възможността да играем на техен терен последните две контроли", коментира след края на мача старши треньорът на Берое Илиан Илиев.