Берое без капитана си срещу Литекс и Ботев

Берое ще бъде без капитана си Иво Иванов в предстоящите две гостувания на Литекс и Ботев (Пловдив). Това на практика ще създаде нови проблеми в защита пред старши треньора Петър Хубчев.

Иванов получи жълт картон през първото полувреме при поражението с 1:4 от Локомотив (София). Той е девети за бранителя, който ще пропусне следващите два мача на старозагорци, които са в Ловеч и на базата в Коматево. Добрата новина за Хубчев е, че след изтърпяна санкция в състава се завръщат другият централен защитник Владимир Зафиров и левият бек Веселин Пенев.

"Допуснахме много груби грешки в защита. Четири гола се връщат много трудно. Особено такива в първата минута на мача и последната на първата част", каза след мача Иво Иванов.