Бердих и Налбандян на четвъртфинал в Торонто

галерия:

Чешкият тенисист Томаш Бердих и колегата му от Аржентина - Давид Налбандян станаха първите четвъртфиналисти на турнира от сериите „АТР 1000" в Торонто. И двамата сломиха опонентите си в осминафиналите след трисетови мачове.

 

Бердих се наложи с 6-3, 6-7, 6-4 над украинецът Александър Далгополов, докато Налбандян се измъчи за 4-6, 6-4, 6-1 срещу коравият швед - Робин Сьодерлинг.

 

В следващия кръг от надпреварата за Роджърс Къп в канадския град. Бердих ще се изправи срещу победителя от мача Мишел Лодра - Роджър Федерер, а Налбандян среща Анди Мъри или Гаел Монфис.