
Футболистът на Литекс Джамал Берберович каза след срещата между неговия Литекс и Астън Вила, че неговият отбор е играл добре, но е намало как да направят нещо повече след отсъдената дузпа и двата червени картона.
Литекс загуби с 1:3, като през втората част ловчанлии останаха с 9 човека след червени картони на Седрик Камбон и Михаил Венков.
"Мисля, че играхме добре, поведохме в резултата и после имахме 2-3 чисти положения за гол. За нещастие допшуснахме глупава грешка при изравнителния гол", каза Берберович.
"През второто полувреме се опитахме да вкараме още един гол, но след дузпата и червения картон на Венков вече беше ясно, че ще ни е много трудно". Това беше повратният момент в срещата".
"Как да победиш Астън Вила с два червени картона?", завърши футболистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ