
Димитър Бербатов заяви, че завижда на съотборниците си в Манчестър Юнайтед. Българинът е един от малкото в тима, които не са печелили Шампионската лига. Освен Бербо само младите покупки в тима не са печелили най-престижния трофей.
"Не се чувствам напълно част от този отбор, защото все още не съм печелил Шампионската лига.
Ако успеем да триумфираме срещу Барселона, за мен този успех ще означава много. Миналата година ревнувах много след края на финала."
Бербатов вече има един финал, когато през 2002 година с тима на Леверкузен влезе като резерва на Томас Бърдарич още през първото полувреме, но нямаше шанса да се разпише.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ