Бербатов с първи минути за ПАОК тази вечер?

снимка: paokfc.gr

Звездата на гръцкото първенство и в частност на ПАОК Димитър Бербатов вероятно за първи път ще запише игрови минути с екипа на новия си отбор в местното първенство в събота вечер.

В среща от третия кръг на Суперлигата ПАОК гостува на Верия от 18:15 часа в търсене на първа победа през новия сезон. Бербатов е в групата на тима от Солун и е твърде възможно да влезе в игра поне в последните 15 минути от срещата.

Наставникът Игор Тудор смяташе да сложи Бербатов сред титулярите следващата седмица в мача с Габала от Лига Европа, тъй като българският нападател бе изостанал с подготовката и се нуждаеше от време, за да влезе в ритъм.

Особено ако резултатът в края на мача с Верия не е благоприятен за ПАОК обаче, Бербо може да бъде вкаран в действие по-рано от планираното, а така или иначе той ще получи шанс да порита малко по-рано, за да навлезе в атмосферата на гръцкия футбол.