
Димитър Бербатов подновява тренировки днес и вероятно ще бъде на линия за първото в неговата кариера дерби на Манчестър, пише в днешния си брой "Manchester Evening news". Българският национал не взе участие в мачовете на "червените дяволи" срещу Астън Вила и Виляреал, и двата завършили без отбелязани голове.
Привлеченият за 30,75 млн. паунда таран обаче ще подсили атаката на Юнайтед, ако не се появят проблеми с подколянното му сухожилие на днешното занимание. "Утре (бел.ред. днес) ще тренирам с първия отбор и всички се надяваме, че ще се върна скоро", казва Бербатов. Неговият отбор ще участва през декември в Световния клубен шампионат на ФИФА срещу другите тимове, завоювали континенталните шампионати. Бербатов обясни, че в този турнир повечето отбори са непознати лично за него, но Юнайтед ще се опита да спечели всеки възможен трофей.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ