Бербатов: Няма да бия дузпа на финала

Димитър Бербатов сподели, че ако във финала за Шампионската лига между Манчестър Юнайтед и Барселона се стигне до дузпи, той няма да е сред изпълнителите за „червените дяволи".

 

Нападателят на Юнайтед бе засипан от критики заради изпълнението му от бялата точка срещу Евертън в полуфинала за ФА Къп през април и призна, че след този случай му липсва увереност, когато застане очи в очи с противниковия вратар.

 

„Тогава много ме заболя. Не съм сигурен, че ще мога да изпълня дузпа на финала", каза Бербатов, цитиран от „Сън".