Бербатов: Не сме за Световното първенство

снимка: fifa.com

Нападателят на българския национален отбор Димитър Бербатов остана разочарован от нулевото равенство на тима срещу Грузия.

 

Двата тима изиграха световна квалификация помежду си, която се проведе в Тбилиси. Това беше трето поредно равенство за България в групата. 

 

"Грузия ни надигра. Бяхме слаби през целия мач, особено през първото полувреме. Явно толкова си можем. За цял мач не успяхме да създадем чисти голови положения, което говори зле за нас.

 

Трябва да погледнем реално на нещата и да признаем, че сме под нивото на добрите отбори в Европа. Всички очакваха нещо повече от нас, но ние не го предложихмe", каза Бербо.

 

"Не заслужаваме да играем на Световното първенство", завърши Бербатов пред БНТ 1.