
Нападателят на българския национален отбор Димитър Бербатов остана разочарован от нулевото равенство на тима срещу Грузия.
Двата тима изиграха световна квалификация помежду си, която се проведе в Тбилиси. Това беше трето поредно равенство за България в групата.
"Грузия ни надигра. Бяхме слаби през целия мач, особено през първото полувреме. Явно толкова си можем. За цял мач не успяхме да създадем чисти голови положения, което говори зле за нас.
Трябва да погледнем реално на нещата и да признаем, че сме под нивото на добрите отбори в Европа. Всички очакваха нещо повече от нас, но ние не го предложихмe", каза Бербо.
"Не заслужаваме да играем на Световното първенство", завърши Бербатов пред БНТ 1.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ