Бербатов най-вероятно готов за дербито на Манчестър

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че се надява да може да използва Димитър Бербатов в предстоящото дерби срещу градския съперник Манчестър Сити, което ще се играе през този уикенд на "Ийстландс".

 

Българинът пропусна последните две срещи на "червените дяволи" заради травмата, която получи по време на резила в Сърбия. Сър Алекс обаче заяви днес: "Що се отнася до контузените играчи, ние се надяваме Бербатов да тренира днес. Трябва обаче много да се внимава с травмите в подколянното сухожилие. Не му е лесно. Той никога не е имал травма там в досегашната си кариера. Трябва да решим дали да го използваме в неделя или да го оставим на пейката. Зависи как ще протече тренировката".