
Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов реши за пореден път да покаже на всички радостта си от преминаването при червените дяволи" и заяви, че дъждът в Манчестър е това, което най-малко го плаши, щом играе за най-добрия отбор в света.
„В Англия хората говорят за „север" и за „юг", но аз не правя такива сравнения, интересувам се само от футбола, който играя. Хората казват, че тук нямало слънце и валяло през цялото време, но това не ме тревожи. Харесва ми така, както е, тук е по-хубаво от Лондон. Не съм от онези хора, които търсят публични места с много трафик. В Лондон така или иначе беше лудница, затова живеех извън града. Тук е много по-спокойно. Но още по-важен е отборът ми. Сега играя за най-добрия отбор на света, така че няма никакво значение къде живея." коментира пред клубната телевизия MUTV новия си живот в Манчестър Бербатов.
„Много съм щастлив и нещата вървят добре. Мечтата ми беше да дойда да играя тук и сега мога да видя как работят най-големите звезди, мога да се сравнявам с най-добрите. Идвам на тренировка и се наслаждавам, след това се прибирам вкъщи, но само искам да си легна и след това да започна пак да тренирам. Обичам да се шегувам, но когато работим сме сериозни. Предстоят ни много важни мачове и трябва да се подготвим за тях." сподели още малка част от усещанията си в новия отбор Митко.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ