
Димитър Бербатов чака с нетърпение да започне новия си живот на "Олд Трафорд", след като премина в последната секунда при "червените дяволи" от Тотнъм
След месеци спекулации, които свързваха 27-годишният нападател с преминаване в Юнайтед, българската звезда подписа 4-годишен договор с "червените дяволи" снощи късно вечерта.
Бербатов предвкусва предизвикателствата, които предстоят и е сигурен, че може да се справи с напрежението да е футболист на европейския клубен шампион:
"Справял съм се и с високите очаквания и с напрежението през живота си. Не се страхувам от това. Затова съм тук", заяви Митко в ексклузивно интервю за клубната телевизия MUTV.
"Най-важното е да се чувствам добре, да помагам на тима да печели още трофеи и да се отблагодарявам на феновете. Ако се справя с това и покажа какво мога, както направих в Тотнъм, мисля, че няма да има проблеми.
Надявам се, че най-силните ми години все още предстоят. На 27 години съм и сега е моят миг. Това може би ще е последният отбор в кариерата ми, най-големият отбор в света. Това е най-важното", заяви щастливият Бербатов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ