
Френският нападател на Реал Мадрид Карим Бензема, коментира победата на своя отбор с 4:2 над Алмерия в среща от 13-ия кръг на испанската Примера Дивисион играна късно снощи. Бензема влезе като резерва и реализира третото попадение за своя тим.
„За мен беше важно да вляза в игра и да се разпиша. Щастлив съм, че успях да го сторя, но най-вече се радвам за победата на отбора. Причнината да не започвам като титуляр в трети пореден сблъсък е, че не се справям по най-добрия начин. Нормално е да не играя във всяка среща, все пак отбор като Реал играе в няколко турнира и това се отразява върху физическото състояние на играчите, но аз вярвам, че ще спечеля доверието на Пелегрини, тъй като работя усилено по време на тренировките", заяви френския нападател.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ