Бензема: Надявам се Барса да падне от Севиля

галерия:

Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема е доволен след победата с 2:0 над Еркулес в мач от испанското първенство. Французинът отбеляза и двата гола в срещата като по този начин Кралския клуб намали пасива си спрямо лидера в таблицата Барселона на само 4 точки и Бензема се надява, че "белия балет" има сили да заличи разликата.

 

"Има много срещи до края на шампионата. Нашата задача е да спечелим всички тези двубои. В момента разликата с Барселона е само 4 точки и имаме шансове за титлата. Надявам се каталунците да загубят точки в срещата им със Севиля," заяви Бензема след края на мача между Реал Мадрид и Еркулес.

 

"Радвам се, че отбелязах 2 гола и благодаря  на моите съотборници, които ме захранват с отлични пасове. Предстои ни важен двубой с Лион в Шампионската лига и се надявам да излезем победители от този сблъсък," допълни нападателят на Кралския клуб.