Бензема: Можехме да победим

Нападателят на френския национален отбор по и Реал Мадрид Карим Бензема е на мнение, че "петлите" са направили добър мач срещу Англия, но са е пропуснали възможността да победят.

Англия и Франция завършиха 1:1 в дербито на група "D". "Трите лъва" поведоха с попадение на Джолеон Лескът, но Самир Насри изравни само 9 минути по-късно.

"Направихме добър мач. Първите минути ни бяха трудни и си платихме цената. Но след това започнахме постепенно да налучкваме ритъма на игра и създадохме немалко положения.

Липсваше ни малко ефикасност, но и срещу нас имаше един добър вратар. Срещу нас бе един добър отбор, най-добрият в групата.

Но през второто полувреме всички владеехме инициативата и можехме да победим. Насри винаги е бил един много добър играч. Аз съм доволен, че той вкара гол," заяви Бензема.