
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема се възстанови от травмата в глезена и ще може да играе в европейската квалификация с Босна и Херцеговина във вторник.
22-годишният голмайстор пропусна първия мач на "петлите" от квалификациите за Евро 2012 в Париж, който играчите на Лоран Блан загубиха изненадващо с 0:1 от Беларус. Бензема имаше травма в десния глезен, но Блан заяви: "Ние научихме тази сутрин, че Карим ще бъде готов за мача във вторник".
Новината за възстановяването на Бензема е добра за националния селекционер на Франция, тъй като Люк Реми е с травма в слабините, а Саха е с контузия в прасеца. Блан обаче не отрече варианта да повика още един нападател за решителния мач във вторник срещу Един Джеко и компания.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ