
снимка:
dailymail.co.uk
Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес бе недоволен от равентсвото на неговия отбор с тима на Уест Хям. Двата отбора завършиха 0:0 в последната среща от 15-ия кръг на Премиършип.
Със спечелената точка Ливърпул излезе на първо място, но разликата с втория Челси е само една точка, а можеше да са три.
„Заслужавахме да спечелим този двубой. Създадохме много възможности за гол и контролирахме играта," заяви Бенитес.
„Не успяхме да отбележим гол, но играхме по-добре отколкото в последните мачове. За съжаление това се оказа недостатъчно," завърши треньорът на „мърсисайдци".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ