
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес беше много доволен от победата на неговите момчета над Болтън Уондърърс. „Червените" се наложиха с 2:0 с голове на Дирк Кайт и капитанът Стивън Джерард на „Рийбок стейдиъм".
„Смятам, че победата беше заслужена. Имахме два-три шанса през първата част и се възползвахме от един. Добавихме още един през втората част и като цяло заслужавахме да победим. Можеше дори да вкараме четири-пет попадения." заяви Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ