
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес смята, че отборът му все още има шансове да играе в Шампионската лига през следващия сезон, въпреки че мърсисайдци допуснаха загуба с 2:1 от Манчестър Юнайтед на „Олд Трафорд".
„Ще бъде трудно, но все още има 7 мача до края. Ние знаем, че трябва да се представим добре и да спечелим срещите си. Също така е ясно, че някои отбори ще допуснат грешки и ще загубят точки", каза Бенитес пред официалния сайт на Ливърпул.
„Ние вярваме, че можем да завършим в топ 4, но трябва да продължим да се борим. Всеки мач е важен", добави испанският специалист.
В момента Ливърпул е на 4 точки зад четвъртия в Премиършип Тотнъм, като „шпорите" са и с мач по-малко.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ