Бенитес: Все още сме в удобна позиция да спечелим титлата

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес призна, че е недоволен след снощното равенство на неговите момчета със Стоук Сити. „Знаехме, че ще е труден мач, но не успяхме да наложим контрол над срещата. Ако не можеш да контролираш даден мач, не можеш и да го спечелиш. Трудно е да се играе срещу Стоук. Много са опасни от корнери и тъчове. Пропиляхме твърде много изгодни шансове. Винаги е важно да печелиш, когато си на чело на класирането и не мисля, че когато повтарям това, вдигам напрежението върху отбора. Все пак още водим и сме в чудесна позиция да спечелим титлата." заяви Рафа Бенитес.