
Рафаел Бенитес отказа да се сравнява с най-великия треньор на Ливърпул за всички времена Бил Шенкли, въпреки че днес ще надмине рекорда му за най-много мачове в Европейските клубни турнири. Тази вечер Олимпик Марсилия ще гостува на „Анфийлд" и Бенитес вече ще има 66 мача на чело на „мърсисайдци".
„Не сиакм да се сравнявам с Шенкли, защото той е променил много в клуба. Когато пристигнах в този голям клуб, отборът имаше известни проблеми с присъствието в Европа всяка година. Аз искам да печеля всеки мач и съвсем скоро тук ще говорим за нови трофеи. Горд съм с рекорда, но искам да продължим да се развиваме и да постигаме успехи. Ако остана тук още много години, то ще е защото побеждаваме. Целта ми е точно тази - да създам отбор, който може да се противопостави на всеки и да печели трофеи всяка година. Ние ставаме все по-добри всяка година и бъдещето изглежда светло. Надявам се да съм тук за още 66 мача." заяви Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ