Бенитес се оплаква от многото контузии в тима му

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес заяви, че контузиите на някои от основни играчи е причината тимът да губи важни точки във Висшата лига. Мърсисайдци загубиха с 0:2 от Мидълзбро през уикенда, а днес приемат Съндърланд в поредна среща от първенството в Англия.

 

„Много ще ни е трудно да спечелим титлата. Нямахме шанс почти през целия сезон. Ако Фернандо Торес не беше контузен толкова често, нещата щяха да бъдат различни.

 

След мача с Реал (Мадрид) имахме проблеми в сглобяването на състава за мача с Мидълзбро. Торес е основен играч за нас и ще ни липсва много в следващите срещи", заяви Бенитес.