Бенитес: По-добри сме, отколкото хората си мислят

Доста критикуваният напоследък мениджър на Ливърпул Рафаел Бенитес логично остана щастлив от успеха с 2:0, постигнат над големия съперник на "мърсисайдци' Манчестър Юнайтед днес следобед на "Анфийлд". 

 

Домакините се наложиха с попадения на Фернандо Торес и резервата Давид Н'Гог през втората част, а успехът ще даде глътка въздух на испанския специалист, след записаните напоследък поражения на Острова и в Шампионската лига.

 

"В психически план, всички бяха много добри днес", радостен е испанецът. "Всички до един работихме заедно за успеха, от вратаря Пепе Рейна до последния фен на "Тhe Kop". Играчите ми отговориха на много въпроси, което е най-важното днес."

 

"За мен този отбор е по-добър, отколкото много хора си мислят. Днес показахме класата и характера, които притежаваме. Не мога да кажа, че бях ядосан заради всички спекулации относно бъдещето ми. Всичко, което исках, е да се фокусирам върху работата си. Единственият начин да промениш нещо във футбола, е като започнеш да печелиш мачове", добави Бенитес.