
Доста критикуваният напоследък мениджър на Ливърпул Рафаел Бенитес логично остана щастлив от успеха с 2:0, постигнат над големия съперник на "мърсисайдци' Манчестър Юнайтед днес следобед на "Анфийлд".
Домакините се наложиха с попадения на Фернандо Торес и резервата Давид Н'Гог през втората част, а успехът ще даде глътка въздух на испанския специалист, след записаните напоследък поражения на Острова и в Шампионската лига.
"В психически план, всички бяха много добри днес", радостен е испанецът. "Всички до един работихме заедно за успеха, от вратаря Пепе Рейна до последния фен на "Тhe Kop". Играчите ми отговориха на много въпроси, което е най-важното днес."
"За мен този отбор е по-добър, отколкото много хора си мислят. Днес показахме класата и характера, които притежаваме. Не мога да кажа, че бях ядосан заради всички спекулации относно бъдещето ми. Всичко, което исках, е да се фокусирам върху работата си. Единственият начин да промениш нещо във футбола, е като започнеш да печелиш мачове", добави Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ