Бенитес: Пенънт си отива, Агер остава

снимка: ggpht.com

Мениджрът на Ливърпул Рафаел Бенитес заяви, че Джармейн Пенант ще напусне състава на „червените", докато Даниел Агер ще остане. „За Пенант сме се разбрали с Портсмут. Още чакаме потвърждение, но мисля, че всичко ще бъде наред. Мисля, че той ще се съгласи и всичко ще се реши." заяви испанският специалист.


Централният защитник на „мърсисайдци" Даниел Агер също е свързван с трансфер вън от Ливърпул, но мениджърът му потвърди, че той няма да напуска тима. „Разговарях с него преди два дни и той ми каза, че иска да остане. Мога да гарантирам, че той се отдава 100 % на клуба и не мисли за пари, а за оставане. Не сме разговаряли с Милан за него." завърши Бенитес.