
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес категорично отказа да поздрави наставника на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън за 18-та шампионска титла на "Червените дяволи". Испанецът, който през сезона размени люти обиди с колегата си, похвали само клуба, но не и сър Алекс.
"Ще кажа само - поздравления за Манчестър Юнайтед", заяви Рафа след като Ливърпул би 2:0 Уест Бромич.
"Те се справиха добре, но аз не желая да говоря повече. Предпочитам само да кажа - браво на клуба. Те са голям клуб, добър клуб. Би трябвало да бъда учтив и да уважавам техния мениджър. През този сезон обаче видяхме много неща, които не ми харесаха."
Бенитес похвали своя отбор заради рекордния точков актив във Висшата лига - 83 точки кръг преди края, и 13-те победи като гост (също клубен рекорд).
"Искахме да останем възможно по-близо до Манчестър Юнайтед", заяви Рафа. "Не бих казал, че те са най-добрият отбор във Висшата лига, просто имат повече точки".
На въпрос дали ще привлече Карлос Тевес от Юнайтед през лятото, Бенитес отвърна: "Не зная, ще видим какво ще стане на пазара. За момента той не е наш играч, така че мислим само за следващия си мач".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ