Бенитес: Още нищо не е приключило

снимка: АП

Рафа Бенитес заяви, че все още нищо не е приключило за Ливърпул, въпреки загубените днес две точки след равния на „червените" срещу Манчестър Сити на „Анфийлд". Мърсисайдци все още имат шансове за спечелване на титлата за първи път от много години насам, но само ако успеят да надвият Манчестър Юнайтед на 14 март.


„Със сигурност сега става по-трудно. Трябва да спечелим срещу Мидълзбро и Съндърланд и след това да помислим как можем да вземем мача на „Олд Трафорд". Трудно е, защото Юнайтед могат да печелят мачове, дори да не играят добре, но остават 12 мача. Не може да се говори, че всичко е приключило." заяви испанският специалист.