Бенитес избухна: Кака ще е излишен в Интер, искам Меси

галерия:

Треньорът на Интер Рафаел Бенитес изрази задоволството си от евентуален трансфер на Лео Меси в италианския гранд. Лично президентът на "нерадзурите" Масимо Морати заяви, че проявява огромен интерес към привличането на аржентинската звезда.

 

Бенитес е изпълнен с оптимизъм и е на мнение, че ще бъде страхотно, ако Меси се присъедини към "нерадзурите". Наставникът на миланския гранд обаче е категоричен, че тима му няма нужда от бразилската перла Кака и е против това Морати да се опита, да привлече футболиста на Реал Мадрид.

 

"Ако Морати иска да привлече Меси, въобще няма да се противя. Лео е страхотен футболист и ще се радвам, той да е в нашия състав", заяви Бенитес.

 

"Нещата с Кака не стоят по същия начин. Ние нямаме нужда от бразилеца. На неговия пост разполагаме със Снайдер и Коутиньо и евентуален трансфер на Кака в тима ни е напълно излишен", изхвърли се Рафа.