
Треньорът на Интер Рафаел Бенитес остана изключително доволен от победата с 4:0 на неговия отбор над Вердер (Бремен) в Шампионската лига. Той обаче също така призова своите играчи да продължават да подобряват играта си, за да вдигнат нивото на тима.
„Срещу Бари играхме по-добре, отколкото сега. Това бе просто среща, в която играхме добре. Това е Шампионската лига, така че винаги има място за подобрение", заяви испанският специалист след победата над германците.
„Най-важното е да можем да играем интензивно. Имаме по две срещи седмично, така че формата и интензитетът са най-важни за успехите ни", каза още Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ