Бенитес иска още, въпреки успеха с 4:0 над Вердер

галерия:

Треньорът на Интер Рафаел Бенитес остана изключително доволен от победата с 4:0 на неговия отбор над Вердер (Бремен) в Шампионската лига. Той обаче също така призова своите играчи да продължават да подобряват играта си, за да вдигнат нивото на тима.

 

„Срещу Бари играхме по-добре, отколкото сега. Това бе просто среща, в която играхме добре. Това е Шампионската лига, така че винаги има място за подобрение", заяви испанският специалист след победата над германците.

 

„Най-важното е да можем да играем интензивно. Имаме по две срещи седмично, така че формата и интензитетът са най-важни за успехите ни", каза още Бенитес.