
Старши треньорът на Интер Рафаел Бенитес смята, че „нерадзурите"могат отново да спечелят Шампионската лига. Днес настоящият европейски шампион започва защитата на титлата си с мач срещу холандския Твенте.
„Разполагам с фантастични футболисти и не мисля за неща, които са се случили в миналото. Смятам, че след два месеца отборът ще бъде още по-добър", каза испанският специалист на пресконференция преди двубоя с Твенте.
„Твенте е много силен отбор, с качествени футболисти и мачът с тях ще бъде труден. Гледахме ги на видео, но най-важното е нашата игра, а не противника. Не трябва да говорим много за съперниците, а да се концентрираме върху нашето представяне. Ако играем добре, мач за мач - то и резултатите ще дойдат", добави Бенитес.
„Ако Интер успее да запази манталитета и постоянството си от миналата година - то отборът може отново да спечели Шампионската лига.
Смятам, че няма лесни мачове. Във всеки двубой ние трябва да излизаме пределно мобилизирани, защото това е ключът към успеха", каза още наставникът на „нерадзурите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ