Бенитес: Играхме слабо

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес защити състава, който беше избрал за снощния мач срещу Тотнъм Хотспър в Карлинг къп, но „червените" загубиха с 2:4, а испанецът трябваше да признае, че футболистите му са играли слабо.

 

„Не се защитавахме добре и получихме три гола за пет минути, а това беше решаващо. Не играхме добре, а знаем, че нямаме право да правим грешки. Не заслужавахме да вземем нищо от този мач. През втората част бяхме малко по-добри, но вече си бяхме направили мача невъзможен. Съставът беше добър, но просто не играхме както трябва. Единственото позитивно нещо в мача беше, че Торес успя да изиграе няколко минути." коментира Бенитес.