
снимка:
reuters.com
Полузащитникът на Ливърпул Йоси Бенаюн засипа с похвали своя съотборник Фернандо Торес след вчерашния мач с Блекбърн, в който "Ел Ниньо" отбеляза две попадения. Първият гол на испанеца бе изключително красив и веднага бе провъзгласен като основен фаворит за "гол на сезона". Ето какво каза Бенаюн за представянето на "червената" деветка.
"Торес винаги е опасен за противника. Той е най-добрият нападател в света. Головете, които отбеляза, бяха невероятни. Особено първия, наистина беше феноменален. За нас като отбор, винаги е по-лесно когато Торес е на терена".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ