
снимка:
БГНЕС
Футболистът на Челси Жулиано Белети заяви, че се чувства страхотно в отбора и иска да продължи договора си с лондончани. Вчера "сините" победиха Съндърланд с 5:0 и са начело в класирането във Висшата лига.
"Чувствам се горд и съм готов да играя още две-три години на такова ниво. Англия е най-хубавото място за футбол. Тук техниката, тактиката, атмосферата, стадионите и мениджърството са комбинирани.
С Челси вървим напред. Всички се чувстваме уникално и сме готови да постигнем много този сезон. Атмосферата в съблекалнята е чудесна", каза Белети.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ