
Бразилският защитник на Челси Жулиано Белети заяви, че двубоят между тима му и този на Барселона на полуфиналите в Шампионската лига е подранил. Според него двата тима играят най-добрия футбол във вътрешните си първенства и затова е трябвало да се срещнат на финала.
"Смятам, че този мач трябваше да е финал. Мисля, че и феновете са на това мнение. Разбира се, че Ливърпул и Манчестър Юнайтед са добри отбори, но Челси и Барселона са безспорно двата тима, които играят най-добрия футбол. Смятам, че победителят в този двубой ще спечели Шампионската лига.
Барселона победиха едни от най-добрите отбори в Европа, а ние надделяхме срещу Ювентус и Ливърпул", каза Белети.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ