
След тридневна пауза футболистите на Беласица се събраха на тренировка в четвъртък следобед, предаде БТА. В заниманието не взеха участие контузените Велик Ирмиев и Георги Ковачев, както и Дитмар Бикай и Мариян Огнянов. Ирмиев е с тежка контузия и се лекува в Пирогов. Ковачев е трайно контузен от лагер-сбора във Варна и се лекува в домашни условия. Бикай е получил повиквателна от младежкия национален отбор на Албания, а Огнянов - от селекционера на младежите Иван Колев. От днес на пълни обороти се включи заедно с колегите си на терена на стадион "Цар Самуил" преотстъпеният от "Левски" централен защитник Тодор Стоев.
Преди да излезе за тренировка с футболистите старши треньорът на Беласица Ивайло Аспарухов сподели, че след класическата победа на отбора над Миньор (Перник) настроението сред футболистите е повишено. Всички вече говорят за следващите три мача срещу Пирин (Благоевград), Вихрен и Ботев (Пловдив). Засега вниманието на треньорския щаб и футболистите е насочено към мача срещу Пирин, който ще се играе на стадион "Осогово" в град Кюстендил. Старши треньорът Аспарухов каза, че по време на паузата в първенството отборът няма да играе контролен мач, защото повечето от футболистите ще вземат участие в неделния двубой срещу дублиращия отбор на Миньор, който ще се играе на стадион "Цар Самуил" от 15:30 часа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ