Белами озадачен от загубата

Нападателят на Уелс Крейг Белами не можа да обясни пред медии загубата на неговия отбор от Финландия с 2:0 като домакин. Така „драконите" остават само с шест точки от първите си пет срещи.

 

С гол на Йохансон през първата и Куки през втората скандинавците взеха трите точки, въпреки че домакините доминираха през по-голямата част на срещата. „Това е голямо разочарование", каза Белами след поражението. „В крайна сметка не са чак толкова добър отбор. Най-вероятно всички виждат само два фаворита в групата в лицето на Германия и Русия и ние нямаме особено големи шансове срещу тях", добави нападателят на Манчестър Сити.