
Нападателят на Манчестър Сити Крейг Белами заяви, че няма никакви проблеми със съотборника си Робиньо. Съобщения в пресата напоследък твърдяха, че двамата са в лоши отношения, след като са си разменили остри думи след загубата от Портсмут наскоро. Предполагаше се, че бразилецът не говори на Белами, а уелсецът се опитва да предизвика бунт срещу Робиньо.
„Аз много харесвам Робиньо, особено като играч. И как няма? Той е невероятен талант и нашият талисман. Когато хората мислят за Манчестър Сити, те се сещат за Робиньо. Той е най-добрият ни футболист и за нас е важно той да се представя на ниво във всеки мач." заяви Белами.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ